AliExpress #2 – Biżuteria

Cześć!

Lubię robić zakupy na AliExpress, bo często można znaleźć tam fajne rzeczy w niskich cenach. W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam biżuterię, z zakupu której jestem zadowolona.

Na pierwszy ogień idzie niebiesko- złota bransoletka za 1,47$. Identyczną widziałam w Rossmannie za ponad 20 zł. Zakup uważam za udany, jakość jest bardzo dobra, nic nie odchodzi i solidnie wygląda. Co ważne – jest bardzo lekka.

Kolejnym zakupem jest naszyjnik w niebieskiej kolorystyce za 0,96$. Taka biżuteria w sklepach kosztuje ponad 20 zł dlatego jest zadowolona z tego zakupu pomimo, że łańcuszek na początku lekko brudził. Jestem w stanie to zaakceptować, bo to częsty problem nawet w tych droższych naszyjnikach z naszych sklepów. Bądźmy szczerzy – czego się spodziewać po biżuterii, która nie jest ani srebrna ani złota?

Bransoletka w wersji na wieczorne wyjścia kosztowała 5,98$. To delikatna biżuteria, która pięknie się mieni. Składa się z drobnych elementów podobnych do listków. Obawiałam się, że będzie zaciągać ubrania, ale nic takiego się nie dzieje. Na aukcjach można wybrać długość bransoletki. W razie potrzeby nie powinno być problemów ze skróceniem dzięki jej modułowej budowie.

Do kompletu do bransoletki dobrałam kolczyki z motywem listków zakończone większym kamyczkiem za 3,14$.  Ta biżuteria również pięknie się błyszczy, jest lekka i zapinana wkrętkami.

Dajcie znać czy kupujecie biżuterię z AliExpress czy wolicie zakupy stacjonarne?

Zapraszam do polubienia mnie na facebooku gdzie na bieżąco podaję informacje o nowych wpisach.

Pozdrawiam

Powiązane posty

Może zainteresuje Cię także:

  • Na Aliexpress biżuterii nie kupuję, bo jej nie noszę zbytnio, ale za to kupiłam świetne pudełka na biżuterię.

  • obstawiam, że w rossmanie to ta sama biżuteria, tylko droższa 🙂

    • Tak, każdy po drodze jeszcze musi na tym zarobić.

  • najbardziej mi się podoba naszyjnik 🙂 ach, aliexpress to kopalnia! 😀

  • W sumie nigdy nie kupowałam biżuterii z Aliexpress, ale coraz więcej moich znajomych to robi. Druga bransoletka jest prześliczna 🙂

    • Dziękuję, na jednej facebookowej grupie widziałam, że dużo osób ją zamawiało, musiałam mieć i ja 🙂

  • Nie szukałam tam jeszcze biżuterii. Ciekawie wygląda ta ze zdjęć.