Ile kosztuje zestaw do hybryd?

Witajcie w kolejnym wpisie! Dziś przeanalizujemy ile kosztuje zestaw do robienia paznokci hybrydowych kompletowany samodzielnie. Czy opłaca się samodzielnie komponować zestaw czy lepiej postawić na gotowy? Wszystko przeanalizuję na własnym przykładzie. Na końcu będzie dla Was mały bonus. Zapraszam do czytania. Lampa Lampę UV/LED zamówiłam na www.aliexpress.com za 16,55$. Przy wyborze kierowałam się opiniami osób bardziej […]

Kontynuuj czytanie

Jak hodować kiełki?

Witajcie w moim pierwszym wpisie! Jako pierwszy temat rozpracujemy dziś hodowanie kiełków w domu. Kiełki są zdrowym i smacznym dodatkiem do kanapek i sałatek. Te oferowane przez sklepy nigdy mnie nie przekonywały – opakowania były za duże i nie byłam w stanie ich zjeść, poza tym odstraszające były ceny. Z wyżej wymienionych względów oczywiste stało […]

Kontynuuj czytanie